ولی بنده بر آنم که اگر دانشجوی مصیبت‌زده‌ای با دو عدد کورس دانشکده کامپیوتری هستید که یکی‌ش دری وری مطلق و ریاضیات محضه و اون یکی رو که خیلی دوست دارید، هیچ نمی‌دونید باید چه خاکی بر سر و در هفته‌ی پیش رو جدا از خروار عید دیدنی (وجداناً چرا من اومدم کانادا حجم فامیل‌بازی‌م سر به فلک کشید؟ منطقاً نباس ای‌طور می‌شد.) سه عدد ددلاین و پنج روز هفته کلاس و ارائه و دردهای بی‌شمار دارید، براتون از خداوند منان یک عدد هومن آرزو کنم.

پلاس:

من در کمال حیرت به این مسئله پی بردم که اکثر قریب به اتفاق هم‌کلاسی‌ها و هم‌رشته‌ای‌های من توی نوشتن گزارش‌ها و مقالاتشون مشکل دارن، حالیانکه کد و پروژه رو مثل شیر می‌برن جلو. بابا تو رو خدا بیاید با هم تشکیل تیم بدیم من گزارشا رو بنویسم شما پروژه رو سامون بدید. :)) من به چشم خویشتن دیدم که هم‌سنگر عذاب می‌کشید برای این که گزارشش از پونصد کلمه برسه به هزار ها، اون‌وقت من بدون کد و صرفاً از روی توضیح پروژه و سرچ هزار کلمه رو رد کردم. :))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی پکیج آریستون در رشت Download High Res Music نشریات در این سایت قصد ارائه آموزش در مورد ویندوز 7 را داریم مقاله ، دانلود مقاله ، دانلود مقاله رایگان ، دانلود رایگان مقاله ، اردبیل Dokelelor فعالیت های شورای دانش آموزی شهید استکی تجهیزات زنده تهران اسپیکر توریستگاه